Oferty pracy


Nazwa Czas trwania
Kontakt Dodatkowe informacje

PIT-RADWAR S.A. – SPECJALISTA ANALITYK [ZiIP]

Czytaj dalej...

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 8/2018/WZ.5 w terminie do dnia: 14.01.2019r.

MIEJSCE PRACY: Warszawa

PIT-RADWAR S.A. – PLANISTA [MiBM, ZiIP]

Czytaj dalej...

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 118/2018 w terminie do dnia: 14.01.2019r.

MIEJSCE PRACY: Warszawa

PIT-RADWAR S.A. – PROJEKTANT-TECHNOLOG-INŻYNIER TESTU [AiR, MiBM]

Czytaj dalej...

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 84/2018/WZ w terminie do dnia: 05.01.2019r.

MIEJSCE PRACY: Warszawa

STB Koncept - Operator maszyn [MiBM]

Czytaj dalej...

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres sekretariat@stbglobal.pl lub kontakt pod nr telefonu +48 604 760 002

MIEJSCE PRACY: Cięciwa k. Wołomina

PIT-RADWAR S.A. – KONSTRUKTOR [MiBM]

Czytaj dalej...

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” znajdujący się pod ogłoszeniem na oficjalnej stronie internetowej PIT-RADWAR S.A. w zakładce KARIERA (www.pitradwar.com/kariera), lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Biuro Kadr – Dział Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji oraz Nr Ref. 112/2018 w terminie do dnia: 16.12.2018r.

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej - Specjalista inżynieryjno-techniczny [MiBM, ZiIP]

Czytaj dalej...

CV i list motywacyjny należy przesłać na adres: rekrutacja@cnbop.pl do 10 grudnia 2018 r. w temacie: oferta_Specj.inż-tech. BS

MIEJSCE PRACY: Józefów k. Otwocka